Podcast

Medikal Teknolojiler ve Gelecek Öngörüleri

TTGV ideaport Programı kapsamında Deep Tech konularında Podcast yayınlarına devam ediyoruz. 3.yayında konuğumuz Doç. Dr. Emre Huri oldu. Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyeri Doç. Dr. Emre Huri ile tıp dünyasında kullanılan teknolojileri konuştuk. Yapay organlar, yapay damar, medikal alanda kurulan start-up'lar ve geleceğe yön verecek gelişmelere dair birçok bilgi içeren bu Podcast'i mutlaka dinlemelisiniz.

17 Mayıs 2019

Doç. Dr. Emre Huri

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi

Eklemeli İmalat: Kullanım Alanları ve Geleceği

TTGV ideaport Programı kapsamında Deep Tech konularında Podcast yayınlarına devam ediyoruz. İlk yayında konuğumuz biftek.co'nun teknik lideri Dr. Erdem Erikçi olmuştu. İkinci yayını ise Bilkent Üniversitesi'nden Doç. Dr. Yiğit Karpat ile gerçekleştirdik. Eklemeli ya da katmanlı imalatın tanımı, tarihçesi, türleri, kullanım alanları ve bu teknolojinin sağladığı fayda üzerine yoğunlaştığımız bu Podcast'i mutlaka dinlemelisiniz.

18 Nisan 2019

Doç. Dr. Yiğit Karpat

Bilkent Üniversitesi

Bugünü ve Geleceği ile Temiz Et!

TTGV ideaport Programı kapsamında Deep Tech konularında Podcast yayınlarına başladık! İlk yayında konuğumuz biftek.co'nun teknik lideri Dr. Erdem Erikçi oldu. Erdem Erikçi ile bilim dünyasının son dönemde üzerine yoğunlaştığı konulardan biri olan, laboratuvar ortamında üretilen 'temiz et'i (clean meat) konuştuk.

14 Mart 2019

Dr. Erdem Erikçi

Biftek.co Teknik Lideri